Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Polityczne

 Katalog...  Sortuj według
:
/
Nazwa i opis

 Numer

 Nazwa i opis

259*
Seria 6 kart wspierających "SOLIDARNOŚĆ", nakład 1000 egz.,Ed. F. Loubatiéres, Toulouse, druk, kol, 1981, I

292*
[Wielka Brytania], druk, czb, ok. 1940, I

307*
dochód na utrzymanie grobu ś.p. Marszałka w Warszawie,Nakł. Zw. Legionistów i P.O.W. Londyn, druk, czb, ok. 1950, I, zgn

268*
Instituto Italiano d'Arti Grafische, Bergamo, druk, kol, ok. 1930, I, ub

274*
sygn. K. Sichulski,Nakł. "Naprzód", druk, kol, złoc, ok. 1910, I

263*
Nasza Broń, To Bałtyku modra toń, Wilno, Poznań, Śląsk i Lwów,Nakł. Zw. b. Ochot. Armii Polskiej, Grodno, lit, kol, złoc, ok. 1920, I

258*
Cykl 6 rysunków Bohdana Nowaka wraz z obwolutą,Wyd. Liga Morska i Kolonialna, druk, sepia, ok. 1920, I

260*
Ver. Josef Winter, Wien, druk, kol, 1922, I, r

281
[Ostróda], ołtarz w kaplicy,bw, fot, czb, 1940, I

285*
koronacji Cudownego Obrazu M.B. Ostrobramskiej, 2. VII. 1927,Nakł. Dowództwa K.O.P. druk, brąz, 1927, I, zł

305*
chora Piasecka z dziećmi i starą matką,bw, druk, czb, ok. 1900, I

331*
December 1981, nakład limitowany numerowany, 0016,26, Ed. Gendre, druk, czb, 1981, I

302*
Bracia Polacy! Idźcie na spotkanie wojsk rosyjskich,Druk "Zorza", Warszawa, druk, czb, 1914, I, r

303*
Wyd. Kom. Społ. PWK., druk, sepia, ok. 1930, I, r

269*
Fot. Sarjusz Wolski, Kr. Przedmieście 4, fot, czb, 1916, I

289*
Trzeci pułk Legionów Polskich,bw, druk, czb, ok. 1915, I

325
Zakł. Swiatłodruków, Lwów, Zygmuntowska 11a, św, czb, ok. 1900, I

327*
Wyd. HB, Polonia, Kraków, druk, sepia, ok. 1920, I

298*
Bez mała "komisar", sygn. Włodz. Kuhn,bw. lit, kol, 1919, I

297*
Dysputa polityczna, sygn. Włodz. Kuhn,bw, lit, kol, 1919, I

« Poprzednie

Strona: 1 2 [3] 4 / 4

Następne »

Licznik odwiedzin: 7580554

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.