Katalog... Sortuj według |
| : | | / | | | | | | | | 259 | * | Seria 6 kart wspierających "SOLIDARNOŚĆ", nakład 1000 egz.,Ed. F. Loubatiéres, Toulouse, druk, kol, 1981, I | | | 292 | * | [Wielka Brytania], druk, czb, ok. 1940, I | | | 307 | * | dochód na utrzymanie grobu ś.p. Marszałka w Warszawie,Nakł. Zw. Legionistów i P.O.W. Londyn, druk, czb, ok. 1950, I, zgn | | | 268 | * | Instituto Italiano d'Arti Grafische, Bergamo, druk, kol, ok. 1930, I, ub | | | 274 | * | sygn. K. Sichulski,Nakł. "Naprzód", druk, kol, złoc, ok. 1910, I | | | 263 | * | Nasza Broń, To Bałtyku modra toń, Wilno, Poznań, Śląsk i Lwów,Nakł. Zw. b. Ochot. Armii Polskiej, Grodno, lit, kol, złoc, ok. 1920, I | | | 258 | * | Cykl 6 rysunków Bohdana Nowaka wraz z obwolutą,Wyd. Liga Morska i Kolonialna, druk, sepia, ok. 1920, I | | | 260 | * | Ver. Josef Winter, Wien, druk, kol, 1922, I, r | | | 281 | | [Ostróda], ołtarz w kaplicy,bw, fot, czb, 1940, I | | | 285 | * | koronacji Cudownego Obrazu M.B. Ostrobramskiej, 2. VII. 1927,Nakł. Dowództwa K.O.P. druk, brąz, 1927, I, zł | | | 305 | * | chora Piasecka z dziećmi i starą matką,bw, druk, czb, ok. 1900, I | | | 331 | * | December 1981, nakład limitowany numerowany, 0016,26, Ed. Gendre, druk, czb, 1981, I | | | 302 | * | Bracia Polacy! Idźcie na spotkanie wojsk rosyjskich,Druk "Zorza", Warszawa, druk, czb, 1914, I, r | | | 303 | * | Wyd. Kom. Społ. PWK., druk, sepia, ok. 1930, I, r | | | 269 | * | Fot. Sarjusz Wolski, Kr. Przedmieście 4, fot, czb, 1916, I | | | 289 | * | Trzeci pułk Legionów Polskich,bw, druk, czb, ok. 1915, I | | | 325 | | Zakł. Swiatłodruków, Lwów, Zygmuntowska 11a, św, czb, ok. 1900, I | | | 327 | * | Wyd. HB, Polonia, Kraków, druk, sepia, ok. 1920, I | | | 298 | * | Bez mała "komisar", sygn. Włodz. Kuhn,bw. lit, kol, 1919, I | | | 297 | * | Dysputa polityczna, sygn. Włodz. Kuhn,bw, lit, kol, 1919, I | | |