Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Polityczne

 Katalog...  Sortuj według
:
/
Nazwa i opis

 Numer

 Nazwa i opis

277*
Przejazd Hitlera ulicą Długą, 19 września 1939 r.,NP., Phot. Franz Braun, fot, czb, 9x14 cm, 1939, I

310*
Nakł. S.W. Niemojowski i Ska, Lwów, druk, czb, 1913, I, r

328*
bw, fot, czb, ok. 1920, I

324*
Dom rodzinny w Warce,Wyd. Kom. Odbud. m. Warki, druk, czb, 1947, I

290*
[Wielka Brytania], druk, czb, ok. 1940, I, ur

267*
Defilada III dywiz. 22 pułku art. pol. w d. imienin J. Pułsudskiego,bw, fot, czb, 1929, I, zgn

280*
redaktor "Naprzodu"],Ser. V, L.18, "Naprzód", św, czb, ok. 1900, II, przyc

288*
4 września 1939, [Polscy partyzanci w Borach Tucholskich],I/15, Ver. Hans Andres, Hamburg 1, fot, sepia, 1939, I

287*
3.9.1939 [wychodzi z Rynku w Tucholi do walk w Borach Tucholskich],I/9, Ver. Hans Andres, Hamburg 1, fot, sepia, 1939, I

275*
bw, fot, czb, [1919], I

276*
sierpień 1919 r.(?)],bw, fot, czb, ok. 1915, I

299*
[Żołnierze, II Korpus Polski],bw, fot, czb, ok. 1940, I

262
Strzelcy na Rynku w Jędrzejowie sierpień 1914,Nakł. N.K.N., Kraków, druk, bordo, 1914, I, ur

283*
J. Ryś, Zakopane, fot, czb, ok. 1915, I

278*
[związany z ruchem socjalistycznym we Lwowie],L. 29, Naprzód, św, czb, ok. 1900, I

315*
Pogrzeb Piłsudskiego,Fot. St. Mucha, Kraków, fot, czb, 1935, I

266*
sygn., [Ukrzyżowany robotnik], dodatek do Nru 25 "Naprzodu",Naprzód, druk, kol, ok. 1900, I

319*
główny itendant brygady, sygn. Leop. Gottlieb,Nakł. Księg. Maryan Haskler, Stanisławów, św, czb, 1915, I, r

317*
Grób Nieznanego Żołnierza, fot. H. Ross,SMPKr., druk, czb, ok. 1930, I

316*
Pomnik Fr. Żwirki i St. Wigury, fot. H. Ross,SMPKr., druk, czb, ok. 1930, I

« Poprzednie

Strona: 1 [2] 3 4 / 4

Następne »

Licznik odwiedzin: 7797624

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.