Katalog... Sortuj według |
| : | | / | | | | | | | | 277 | * | Przejazd Hitlera ulicą Długą, 19 września 1939 r.,NP., Phot. Franz Braun, fot, czb, 9x14 cm, 1939, I | | | 310 | * | Nakł. S.W. Niemojowski i Ska, Lwów, druk, czb, 1913, I, r | | | 328 | * | bw, fot, czb, ok. 1920, I | | | 324 | * | Dom rodzinny w Warce,Wyd. Kom. Odbud. m. Warki, druk, czb, 1947, I | | | 290 | * | [Wielka Brytania], druk, czb, ok. 1940, I, ur | | | 267 | * | Defilada III dywiz. 22 pułku art. pol. w d. imienin J. Pułsudskiego,bw, fot, czb, 1929, I, zgn | | | 280 | * | redaktor "Naprzodu"],Ser. V, L.18, "Naprzód", św, czb, ok. 1900, II, przyc | | | 288 | * | 4 września 1939, [Polscy partyzanci w Borach Tucholskich],I/15, Ver. Hans Andres, Hamburg 1, fot, sepia, 1939, I | | | 287 | * | 3.9.1939 [wychodzi z Rynku w Tucholi do walk w Borach Tucholskich],I/9, Ver. Hans Andres, Hamburg 1, fot, sepia, 1939, I | | | 275 | * | bw, fot, czb, [1919], I | | | 276 | * | sierpień 1919 r.(?)],bw, fot, czb, ok. 1915, I | | | 299 | * | [Żołnierze, II Korpus Polski],bw, fot, czb, ok. 1940, I | | | 262 | | Strzelcy na Rynku w Jędrzejowie sierpień 1914,Nakł. N.K.N., Kraków, druk, bordo, 1914, I, ur | | | 283 | * | J. Ryś, Zakopane, fot, czb, ok. 1915, I | | | 278 | * | [związany z ruchem socjalistycznym we Lwowie],L. 29, Naprzód, św, czb, ok. 1900, I | | | 315 | * | Pogrzeb Piłsudskiego,Fot. St. Mucha, Kraków, fot, czb, 1935, I | | | 266 | * | sygn., [Ukrzyżowany robotnik], dodatek do Nru 25 "Naprzodu",Naprzód, druk, kol, ok. 1900, I | | | 319 | * | główny itendant brygady, sygn. Leop. Gottlieb,Nakł. Księg. Maryan Haskler, Stanisławów, św, czb, 1915, I, r | | | 317 | * | Grób Nieznanego Żołnierza, fot. H. Ross,SMPKr., druk, czb, ok. 1930, I | | | 316 | * | Pomnik Fr. Żwirki i St. Wigury, fot. H. Ross,SMPKr., druk, czb, ok. 1930, I | | |