Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Polityczne

 Katalog...  Sortuj według
:
Numer
/

 Numer

 Nazwa i opis

298*
Bez mała "komisar", sygn. Włodz. Kuhn,bw. lit, kol, 1919, I

299*
[Żołnierze, II Korpus Polski],bw, fot, czb, ok. 1940, I

300*
rys. Walery Eljasz Radzikowski,Wyd. SMPKr., św, czb, 1903, I

301*
Wyd. Józef Brzeziński, Warszawa, druk, czb, ok. 1915, II

302*
Bracia Polacy! Idźcie na spotkanie wojsk rosyjskich,Druk "Zorza", Warszawa, druk, czb, 1914, I, r

303*
Wyd. Kom. Społ. PWK., druk, sepia, ok. 1930, I, r

304*
Wyd. Tygodnik "Ojczyzna", Kraków, druk, czb, ok. 1910, I, r, roz

305*
chora Piasecka z dziećmi i starą matką,bw, druk, czb, ok. 1900, I

306
Nakł. Wiedeńska Deleg. Samarytanina Polsk., W św, czb, ok. 1915, I, ur

307*
dochód na utrzymanie grobu ś.p. Marszałka w Warszawie,Nakł. Zw. Legionistów i P.O.W. Londyn, druk, czb, ok. 1950, I, zgn

308
Nakł. Wiadomości Polskie, druk, nieb, ok. 1915, I

309*
Kraków, Warszawa, Poznań,Nakł. Chlebowski i Michałowski, Warszawa, druk, kol, 1915, I

310*
Nakł. S.W. Niemojowski i Ska, Lwów, druk, czb, 1913, I, r

311
Nakł. Chlebowski i Michałowski p.f. Świt, św, kol, ok. 1915, I

312*
Dziękuję ci Prezydencie! Za rok 1778 skwitowałeś mnie,Wyd."Pocztówki historyczne", Warszawa, druk, czb, 1918, I

313
[m.in. Wileński, Warszawski, Kijowski],Knigoizd. T-wo N.W. Wasiliew, duk, czb, żółt, 1911, I, ur

314*
Wyd. Józef Brzeziński, Warszawa, druk, czb, 1916, I

315*
Pogrzeb Piłsudskiego,Fot. St. Mucha, Kraków, fot, czb, 1935, I

316*
Pomnik Fr. Żwirki i St. Wigury, fot. H. Ross,SMPKr., druk, czb, ok. 1930, I

317*
Grób Nieznanego Żołnierza, fot. H. Ross,SMPKr., druk, czb, ok. 1930, I

« Poprzednie

Strona: 1 2 [3] 4 / 4

Następne »

Licznik odwiedzin: 2806728

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.