Katalog... Sortuj według |
| : | | / | | | | | | | | 162 | | Wyd. Stef. Granke, Warszawa, lit, kol, 1914, I, ur | | | 124 | * | bw, mal, ręcznie, kol, ok. 1900, I, zr | | | 169 | * | bw, [Francja], fot, czb, ok. 1910, I | | | 159 | * | bw, [Francja], fot, czb, ok. 1910, I | | | 150 | * | Wyd. SMPKr., lit, kol, ok. 1920, I | | | 160 | * | Jerzy Kossak,Polish Air Force Association, Nottingham, druk, kol, 1950, I, r | | | 165 | * | Herby miast, Kraków, Warszawa, Poznań,Nakł. Chlebowski i Michałowski p.f.Świt, War, druk, kol, 1915, I, pl | | | 140 | * | wiersz napisany z powodu pruskich okrucieństw we Wrześni, rys. St. Ejsmond,Nakł. Chlebowski i Michałowski p.f.Świt, War, druk, czb, złoc, 1915, I | | | 139 | * | wiersz napisany z powodu pruskich okrucieństw we Wrześni, rys. St. Ejsmond,Nakł. Chlebowski i Michałowski p.f.Świt, War, druk, czb, srebr, 1915, I | | | 125 | * | Collection de M. u B. Kozakiewicz,Antoine, Edit, lit, czerw, srebr, ok. 1910, I | | | 128 | * | Nakł. Kom. Bursy przem. Panien pol., druk, nieb, 1915, I | | | 126 | | Nakł. W. Niemojowski, Lwów, lit, kol, srebr, złoc, tłocz, ok. 1910, I, r | | | 151 | * | Wyd. SMPKr., lit, kol, ok. 1920, I | | | 179 | * | sygn. A. Setkowicz,Wyd. Pocztówka, Kraków, druk, kol, ok. 1920, I | | | 170 | * | sygn. J. Fałat,nr 256, Nakł. J. Czernecki, Wieliczka, druk, kol, 1909, I | | | 148 | * | Wyd. SMPKr., druk, kol, 1920, I | | | 134 | * | Wyd. SMPKr., św, czb, 1903, I, r | | | 121 | | Bandera królewska, Bandera narodowa,Wyd. Mapy Polski, St. Tomaszewski, Bydgoszcz, lit, kol, tłocz, ok. 1900, I, r | | | 122 | * | lit. St. Święcki, Kielce,Wyd. Kieleckie Koło Białego Krzyża, lit, sepia, złoc, ok. 1920, I | | | 176 | * | z miedziorytu, podług poetretu Grassi'ego,Nakł. Chlebowski i Michałowski p.f. Świt, druk, czb, żółt, ok. 1915, I | | |