Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Patriotyczne

 Katalog...  Sortuj według
:
/
Nazwa i opis

 Numer

 Nazwa i opis

162
Wyd. Stef. Granke, Warszawa, lit, kol, 1914, I, ur

124*
bw, mal, ręcznie, kol, ok. 1900, I, zr

169*
bw, [Francja], fot, czb, ok. 1910, I

159*

150*
Wyd. SMPKr., lit, kol, ok. 1920, I

160*
Jerzy Kossak,Polish Air Force Association, Nottingham, druk, kol, 1950, I, r

165*
Herby miast, Kraków, Warszawa, Poznań,Nakł. Chlebowski i Michałowski p.f.Świt, War, druk, kol, 1915, I, pl

140*
wiersz napisany z powodu pruskich okrucieństw we Wrześni, rys. St. Ejsmond,Nakł. Chlebowski i Michałowski p.f.Świt, War, druk, czb, złoc, 1915, I

139*
wiersz napisany z powodu pruskich okrucieństw we Wrześni, rys. St. Ejsmond,Nakł. Chlebowski i Michałowski p.f.Świt, War, druk, czb, srebr, 1915, I

125*
Collection de M. u B. Kozakiewicz,Antoine, Edit, lit, czerw, srebr, ok. 1910, I

128*
Nakł. Kom. Bursy przem. Panien pol., druk, nieb, 1915, I

126
Nakł. W. Niemojowski, Lwów, lit, kol, srebr, złoc, tłocz, ok. 1910, I, r

151*

179*
sygn. A. Setkowicz,Wyd. Pocztówka, Kraków, druk, kol, ok. 1920, I

170*
sygn. J. Fałat,nr 256, Nakł. J. Czernecki, Wieliczka, druk, kol, 1909, I

148*
Wyd. SMPKr., druk, kol, 1920, I

134*
Wyd. SMPKr., św, czb, 1903, I, r

121
Bandera królewska, Bandera narodowa,Wyd. Mapy Polski, St. Tomaszewski, Bydgoszcz, lit, kol, tłocz, ok. 1900, I, r

122*
lit. St. Święcki, Kielce,Wyd. Kieleckie Koło Białego Krzyża, lit, sepia, złoc, ok. 1920, I

176*
z miedziorytu, podług poetretu Grassi'ego,Nakł. Chlebowski i Michałowski p.f. Świt, druk, czb, żółt, ok. 1915, I

Strona: [1] 2 3 4 / 4

Następne »

Licznik odwiedzin: 3280073

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.