Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Artystyczne

 Katalog...  Sortuj według
:
Numer
/

 Numer

 Nazwa i opis

62*
Dresden 1901, Offizielle Karte No 5,Ver. Alwin Arnold, Dresden, lit, kol, 1901, I, r

63
nsygn, Femmes Soleil,bw, lit, kol, złoc, ok. 1900, I, r

64
sygn., Marionetki,E.S., W., lit, kol, ok. 1900, II

65
sygn., Im Sturm der Zeit, Serie 1370,Meissner & Buch, Leipzig, lit, kol, ok. 1910, I, r

66*
Władysław Skoczylas, Warszawa, drzeworyt, druk, 25x8,5 cm, 1927, I

67*
sygn, Panther,Ed. Richard, St. Petersbourg, druk, kol, ok. 1910, I

68*
sygn,Nakł. M. Arct, Warszawa, lit, kol, ok. 1900, II

69*
B.K.W.I. 683-4, lit, kol, ok. 1910, I

70*
Ver. Wenzel & Neumann, A.G., Leipzig, lit, kol, ok. 1900, I

71
sygn.,Lit. M. Salb, Kraków, lit, kol, ok. 1900, I

72*
sygn., Na turni,Sylwety 4, Nakł. J. Czarnecki, Wieliczka, lit, kol, ok. 1910, I, r

73*
sygn.,Sylwety 43, Nakł. J. Czarnecki, Wieliczka, lit, kol, ok. 1910, I

74
sygn. Lelee,bw. św, czb, nieb, ok. 1900, I

75
nsygn.,Nakł. F. Obtułowiczowa, lit, ziel, nieb, ok. 1910, I

76*

77*
sygn., La Colére,I. Lapina. Paris, lit, kol, ok. 1910, I

78
sygn.,Sylwety 31, Nakł. J. Czarnecki, Wieliczka, lit, kol, ok. 1910, I

79*
sygn., Z Kolend,Nakł. Warsztatów Krakowskich, lit, nieb, złoc, ok. 1915, I

80*
sygn., Z Kolend,Nakł. Warsztatów Krakowskich, lit, cznieb, ok. 1915, I

81*
Kobieta w sukni wyklejonej ze znaczków pocztowych, sygn. I. Nerivitte,NP., bw, lit, kol, collage, ok. 1910, I

« Poprzednie

Strona: 1 [2] 3 4 / 4

Następne »

Licznik odwiedzin: 7581073

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.