Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Artystyczne

 Katalog...  Sortuj według
:
Numer
/

 Numer

 Nazwa i opis

42*
sygn.,B.K.W.I. 481-2, lit, kol, ok. 1915, I, r

43*
sygn,188-4, B.K.W.I. lit, kol, ok. 1910, I

44
sygn.,B.K.W. I. 3090 - 1, lit, kol, ok. 1915, I, r

45*
sygn., Modern" Serie 29,Kunstverlag Rafael Neuber, Wien, lit, kol, ok. 1900, I, r, pl

46*
nsygn, Akropolis,bw, srebr, tłocz, lit, kol, ok. 1900, I

47
Coevr Dame,Kunstver. Theo Stroefer, Nürnberg, lit, kol, ok. 1900, I

48*
sygn.,Meissner & Buch, Leipzig, lit, kol, ok. 1900, I

49
nsygn, Akropolis,bw, tłocz, złoc, lit, kol, ok. 1900, I

50
nsygn, [Sceny ze starożytnej Grecji],M, M. P., [Marice Manes, Paris], lit, czsep, pkol, ok. 1900, I

51
Mikado V.,bw, lit, kol, ok. 1900, I, ur

52
sygn, XXII Anno Virgina,Max Herzig & Co., Wien, lit, kol, złoc, ok. 1900, I

53*
sygn, I/3,Izd. Chudożiestwiennaja Otkrytka, Pietrograd, lit, fiol, ok. 1910, I

54*
sygn, I/2,Izd. Chudożiestwiennaja Otkrytka, Pietrograd, lit, fiol, ok. 1910, I

55*
sygn, I/5,Izd. Chudożiestwiennaja Otkrytka, Pietrograd, lit, czpom, ok. 1910, I

56*
sygn, Smutek,Nakł. R.T. Pawlikowski, lit, czb, ok. 1920, I

57*
sygn., Gloria! Serja 1 "Na Gwiazdkę", Lit. W. Główczyński,Wyd. Sekcja Opieki MSW Nad Inw. Wojsk., lit, kol, ok. 1920, I

58*
sygn., Wesołych Świąt, Serja 1 "Na Gwiazdkę", Lit. W. Główczyński,Wyd. Sekcja Opieki MSW Nad Inw. Wojsk., lit, kol, ok. 1920, I

59*
Dresden 1901, Offizielle Karte No 10, Aus der Heide,Ver. Alwin Arnold, Dresden, lit, kol, 1901, I

60
sygn., [ręcznie wykonana poczt.], autografy E. Rosentein, A. Sandauera,Erna Rosenstein, Warszawa, rys, czb, 1979, I

61*
Dresden 1901, Offizielle Karte No 12,Ver. Alwin Arnold, Dresden, lit, kol, 1901, I, r

Strona: [1] 2 3 4 / 4

Następne »

Licznik odwiedzin: 7580438

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.