Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Świąteczne

 Katalog...  Sortuj według
:
Numer
/

 Numer

 Nazwa i opis

21*
Fot. Ludwik Müller, Radom, Kilińskiego 15, fot, czb, ok. 1930, I

22
CE,Ko, fot, kol, ok. 1920, II

23
bw, [ręcznie malowana], akwarela, kol, 1955, I

24
AS,K., druk, kol, ok. 1930, II

25
bw, druk, kol, ok. 1940, I

26
sygn. F.R.,SW, druk, kol, ok. 1930, II

27
bw, lit, kol, ok. 1920, II

28
pinx. W. Żukowski,Ed. Współczesna Sztuka, Przemyśl, druk, kol, ok. 1930, I

29
sygn. Bronisław J. Tomecki,Bronisław J. Tomecki, drzeworyt, czb, ok. 1950, I

30
bw, lit, kol, tłocz, ok. 1910, I

31
HiB [Hefner i Berger, Kraków], druk, kol, ok. 1940, II

32
HB, lit, kol, ok. 1930, I

33
Sztuka, Kraków, druk, brąz, 1928, I, r

34
Wyd. Fr. Karpowicz, Warszawa, druk, kol, ok. 1930, I

35*
Przez Twoje Święte Zmartwychstanie, sygn. Wł. Tetmajer,Nr 406, Nakł. J. Czernecki, Wieliczka, druk, kol, 1909, I, r

36*
Wyd. kart. art. mal. pol. "Zorza", Lwów, druk, kol, ok. 1010, II

37*
B. Małkowski, sygn., lit. K. Kranikowski,Wyd. Zarz. Gł. TSL, Kraków, lit, kol, ok. 1910, I

38
Nakł. S.W. Niemojowski, Lwów, św, czb, ok. 1900, I, r

39*
Germany, lit, kol, tłocz, ok. 1910, I, ur

40
G.O.M., lit, kol, złoc, ok. 1920, I, zgn

« Poprzednie

Strona: 1 [2] 3 / 3

Następne »

Licznik odwiedzin: 2807127

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.