Strona główna | Katalog | Informacje o oznaczeniach

Logowanie | Rejestracja

Katalog » Judaica

 Katalog...  Sortuj według
:
Numer
/

 Numer

 Nazwa i opis

185*
[Wnętrze synagogi],NP., [Fot. H.I. Dienisienko, IX. Arm. Korp.], fot, czb, 16,5x11 cm, ok. 1915, I

186*

187*
Bożnica,Nr 12, W.S.K., druk, kol, 1916, I

188*
sygn. T. Preiss,bw, lit, kol, ok. 1915, I

189
Mord in Konitz [kampania antyżydowska],Kunstanstalt M. Heyn, Konitz, św, czb, 1907, I

190*
Roosevelt, Prezydent USA,bw, druk, czb, czerw, ok. 1930, I, ur

191*
Oto Churchill,bw, druk, czb, czerw, ok. 1930, I, zgn

192
Wyd. SMPKr., św, czb, 1908, I

193*
Polaku nie wchodź, [ulotka],NP., Stronnictwo Narodowe, druk, czb, 9,5x7 cm, ok. 1930, I

194*
Ul. Jatkowa (Ghetto), fot. L. Wysocki,Nakł. Księg. Józef Zawadzki, Wilno, druk, sepia, ok. 1920, I

Strona: [1] / 1

Licznik odwiedzin: 7579094

© Korporacja Polonia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.